znajdz produkt
Komentarze i oceny [37]  
KOLUMNY GŁOŚNIKOWEMULTIMEDIASŁUCHAWKIAKCESORIAPRODUKTY ARCHIWALNE
startWYPRZEDAŻPROMOCJEKolumnyMultimediaSŁuchawkiAkcesoriaProduktylinkikontakt
START  WYPRZEDAŻ PROMOCJE           Serwis NASI
PARTNERZY
 KONTAKT
 
   
 

WYPRZEDAŻ MULTIMEDIA

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
[ JBL SPARK żółta ]
Powiększ zdjęcie nr 5
Zamów produkt przez formularz www

Zestaw głośnikowy JBL Spark to najlepszy dźwięk i atrakcyjny, unikalny wygląd tak indywidualny, jak Twój smak muzyczny. Wewnątrz Spark to stereofoniczny zestaw głośnikowy JBL o jakości dźwięku, z której znana jest firma JBL. Na zewnątrz Spark to nowoczesny kształt wyróżniający go spomiędzy podobnych produktów. Za pomocą megafonowego korpusu i bezprzewodowej technologii Bluetooth zestaw głośnikowy Spark może odtwarzać Twoje ulubione utwory ze smartfona lub tabletu i wypełnić cały pokój ulubioną muzyką.

Zamów zestaw głośnikowy Spark w ulubionej kolorystyce, i przekonaj się, jak dobrze pasuje do stylu Twojego domu i jak wiele kolorów i dźwięku potrafi wnieść do każdego pomieszczenia. Zawieszony na ścianie, postawiony na stole lub na półce zestaw głośnikowy Spark będzie pasował w każdym miejscu, zapewniając uniwersalność w nowy, ekscytujący sposób.

Atrakcyjne wzornictwo
Nowoczesne wzornictwo zestawu głośnikowego Spark obejmuje przejrzystą obudowę, solidną maskownicę metalową, przewód w tekstylnym oplocie i odpowiednio dopasowany zasilacz sieciowy JBL. Innymi słowy, zestaw głośnikowy Spark pasuje wszędzie, a wygląda i brzmi w sposób godny tradycji.

Łączność Bluetoothź
Zestaw głośnikowy JBL Spark wyznacza nowe standardy wszechstronności połączeń dzięki natychmiastowej możliwości odtwarzania bezprzewodowego dźwięku z dowolnego urządzenia Bluetoothź, w tym smartfona, tabletu, komputera i odtwarzaczy multimedialnych.

Doskonały dźwięk JBL
Jeśli jest to JBL, musi brzmieć dobrze. Dwa przetworniki zestawu Spark i optymalnie dostrojony port basowy zapewniają wspaniałe brzmienie dźwięku o zdumiewającej mocy. Nie uwierzysz, jak wiele szczegółów można usłyszeć w Twoich ulubionych utworach dzięki zestawom firmy JBL.

Łatwa instalacja i konfiguracja
Zestaw głośnikowy JBL Spark wygląda olśniewająco w każdym pomieszczeniu. Możesz go zawiesić, postawić w kącie lub na dowolnym stole czy też półce. Połączenie bezprzewodowe Bluetooth nawiążesz w mgnieniu oka, co oznacza, że możesz od razu rozpocząć odtwarzanie muzyki.

JBL SPARK dostępny jest w kolorach: niebieskim, czerwonym

Dane techniczne

Rodzaj:bezprzewodowy głośnik przenośny Bluetooth 2,4 GHz
Pasmo przenoszenia 76Hz - 20kHz
Stosunek sygnał / szum: 88 dB / 7W
Moc: 7 W
Dostępne kolory: czerwony, niebieski, żółty
Zestaw zawiera: kolumnę bezprzewodową JBL Spark, hak montażowy ze stali nierdzewnej, przewód ze zdalnym sterowaniem, zasilacz sieciowy, instrukcję obsługi

Dodatkowe informacje:

karta produktu w języku angielskim (pdf 0.1 MB) Pobierz plik pdf
instrukcja obsługi w języku angielskim (pdf 4.1 Mb) Pobierz plik pdf

UWAGA !. W polu opisowym formularza zamówienia umieść wybrany kolor głośnika !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru ibl, dżejbiel, dżibiel, jbl bezprzewodowy głośnik przenośny głośnik bezprzewodowy, bezprzewodowy kolumna przenośna kolumna bezprzewodowy, bezprzewodowy głośnik kieszonkowy głośnik bezprzewodowy, kolumna bluetooth, głośnik bluetooth
spark

[ Przenośna kolumna głośnikowa bluetooth JBL SPARK czerwona ]